BB glow

BB Glow – kožní záře

Ošetření BB Glow (kožní záře) je miniinvazivní nechirurgický zákrok, při kterém se pomocí mikrojehliček do pokožky aplikuje vysoce účinný barevný pigment. Stimuluje omlazení pleti a produkci kolagenu. Sérum BB Glow dodává pleti živiny a zároveň i požadovanou barvu, sjednocuje a rozjasňuje ošetřovanou pleť.

BB Glow je nejnovější kosmetický trend pocházející z Jižní Koreje a Singapuru, kde je bezchybná pleť základem krásy. Zjednodušeně řečeno se jedná o aplikaci polopermanentní podkladové báze, která nahrazuje každodenní používání podkladových krémů.

BB sérum obsahuje omlazující složky, antioxidanty a vitaminy, které se bezpečně aplikují do nejsvrchnější vrstvy pleti speciálním perem Derma Pen pomocí technologie mikrojehliček. Pleť vypadá okamžitě a dlouhodobě více rozjasněná, sjednocená a stále přirozená.

Pro zákrok používáme mikrojehličkové pero a pečující aktivní sérum s obsahem podkladové báze, které vám poskytne okamžité krytí, stáhne otevřené póry a vyhladí jemné linky a vrásky. Sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamin C, díky nimž bude vaše pleť zářivější, plnější a jemnější.

Na vaše přání můžeme kombinovat více barev podkladové báze pro jednotlivé části obličeje pro ještě lepší a přesnější korekci.

Sérum také pečuje o vaši pleť zevnitř. Mikrojehličkové pero donutí tělo přejít do přirozeného opravného režimu, čímž se zvýší produkce kolagenu a elastinu. Není se třeba ničeho bát, jehličky jsou velmi drobné a zákrok téměř vůbec nebolí.

Procedura BB Glow je vhodná pro ty, kteří trpí nerovnoměrným tónem pleti, jemnými vráskami, mdlou pletí, mírnými jizvami po akné, rozšířenými póry a pro ty, kteří hledají nenáročný make-up.

BB Glow poskytuje efekt polopermanentního make-upu, zlepšuje strukturu pleti, hydratuje ji a dodává jí rozjasněný a omlazený vzhled.

BB Glow trvá přibližně 1 hodinu, včetně prvotní přípravy pleti na proceduru.

Po prvním sezení uvidíte okamžité výsledky, ale pro dosažení dlouhodobých účinných výsledků je dobré absolvovat 4 sezení s odstupem 2 týdnů. Každých 4 až 5 měsíců je pak vhodné přijít na udržovací ošetření.

Zaujal vás BB Glow? Níže najdete varianty zákroku a ceny. Pokud už máte vybráno, objednejte se, a rádi se s vámi dále domluvíme na bližších informacích a termínu zákroku.

BB Glow – NOVINKA, zapracování pigmentu s mezoterapií Dermapenem pro sjednocení a rozjasnění obličeje

3200,-

III. patro

Estetické terapie a infuzní centrum:

MUDr. Kubová Šedová Martina MBA

+420 519 303 213

+420 722 143 782 – lékař

MK Praktik

terapie@mkpraktikbreclav.cz

OBJEDNAT SE