ESTETICKÉ

TERAPIE

Procesy stárnutí nelze zastavit. Díky novým metodám však lze čas trochu zpomalit. Estetické terapie jsou unikátní metody, které využívají „zdroje“ našeho těla spolu s vitamíny, a patří bezesporu k těm nejúčinnějším.

Omlazení vlastní krví – maximálně efektivní omlazovací metoda, která působí na buněčné úrovni za pomoci naší vlastní krevní plazmy obohacené o krevní destičky.

Tahle speciálně připravená směs obsahuje o neuvěřitelných 600 % více destiček a růstových faktorů, které stimulují kmenové buňky a donutí je k množení a produkci kolagenních vláken, jež s věkem přirozeně mizí.

Metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie, nejlepších výsledků (zejména preventivních) je možné dosáhnout u skupiny ve věku 35-40 let, s drobnými povady obličeje či jemnými vráskami.

Je to mini invazivní způsob omlazení pokožky, kdy se aplikuje do střední vrstvy kůže – mezodermu účinná látka, obsahující vysoké koncentrace aminokyselin, vitamínů, koenzymů. Hlavní složkou je kyselina hyaluronová, která je stavebním prvkem kůže.

Jedná se o velmi účinnou metodou při obnově, výživě a regeneraci kůže a podkoží.

Při ní jsou aplikovány biologicky aktivní látky, které aktivují reparační procesy. Zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, využívá regeneračních schopností pokožky. Podporuje buněčný metabolismus, podněcuje tvorbu kolagenu a nových buněk. Vyživuje, hydratuje a zpevňuje pokožku, vypíná pleť. Zpomaluje stárnutí pokožky.

Mezoterapie je obohacena stále novými a účinnějšími terapeutickými látkami, které nám poskytují možnosti namíchání koktejlů přímo na míru ošetřované péči.

Světelná terapie je jednou z metod péče o pokožku, která je bez větších problémů (zejména mimo uvedené kontraindikace) přijímána jako perfektní možnost k celkovému zlepšení stavu naší pleti. 

Velkou výhodou je, že toto ošetření můžeme provádět celoročně a rozšířit jím téměř každé jiné ošetření.

Mezi propagátory LED terapie patří i světové celebrity, například Madonna.

Účinná a léty prověřená metoda k omlazení, projasnění pleti, vyhlazení jemnějších vrásek, akné, odstranění pigmentových skvrn a stáhnutí rozšířených pórů.

Po vyhojení má pleť viditelně lepší strukturu, je krásně vypnutá, hladší, hydratovaná. Postupně se redukují hyperpigmentace a projevy akné, dochází k stažení pórů, pokožka obličeje má barevnou jednotnost.

Injekční lipolýza je vaší vstupenkou k dokonalým křivkám.

Tato procedura je ideální pro ty, kteří se nepotýkají s výraznými problémy s váhou, ale touží doladit své křivky.

S vysokou přesností odstraníte tuk z těch oblastí, kde se tuk nepříjemně drží i přes cvičení a dietu.

Mají silný detoxikační a odvodňovací účinek, nepostradatelný pro léčbu CELULITIDY.

Aktivují průchod lymfy a uvolňují lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání.

Cílem je zabezpečit dobrý odtok lymfy z oblasti podkoží zpět do krevního oběhu.

Metličky, rosacea, vínové skvrny… Cévní laser dokáže všechny tyto nedokonalosti rychle, efektivně a naprosto bezpečně odstranit.

Po zákroku nezůstavají žádné jizvy, okolní tkáň je nedotčena a doba hojení je snížena na minimum.

Výsledkem je vám krásná a zdravá kůže.

Nově nabízíme možnost si u nás pořídit ošetřující a dekorativní kosmetiku značek PhysioNatura, Syncare a ARDECO! PhysioNatura je značka sídlící v italské Apúlii. Hrozny a olivy, ze kterých PhysioNatura využívá aktivní látky, se pěstují přímo v Apúlii a vlastní tak geograficky chráněnou značku.

Její nespornou výhodou je velké množství panthenolu v jejích produktech, který zvlhčuje, hojí a zklidňuje pleť. Nabízí široké spektrum přípravků, jako jsou například účinná séra, krémy a další produkty, které řeší různé kožní problémy.

Revoluce v oblasti dermatoestetiky!

Prakticky všude, kde je povadlá či nadbytečná kůže, lze provést lifting Plexrem (minilifting obličeje, krku, oblasti kolem pupíku, hřbetu rukou). Nadbytečná povadlá kůže bude Plexrem „odpařena“, a tak dojde k přirozenému vypnutí a omlazení (bez jizev a téměř bezbolestně).

Bez řezu – bez jizev – bez narkózy – bez modřin – bez obvazů a bez bandáže!

Radiofrekvence: to je revoluční kosmetický zákrok, který neinvazivním způsobem ozdravuje pleť dodáváním potřebného tepla do hlubokých vrstev kůže.

Cílená tepelná stimulace aktivuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken, zlepšuje mikrocirkulaci a přináší okamžité i dlouhodobé výsledky.

Pleť je krásně vypnutá a má mladistvý vhled, redukují se vrásky a jizvičky, zpevňují se kontury obličeje.

IPL, SHR a E-light představují nejpokrokovější kosmetická ošetření naší doby. Tyto laserové technologie využívají přirozenou energii světla k omlazení, fotorejuvenaci a sjednocení pleti.

Rychle a bezbolestně odstraňují chloupky, pigmentové skvrny, červené žilky i jizvy po akné. Pleť je po těchto procedurách projasněná, omlazená a krásně hebká.

Ošetření Botoxem je tím nejznámějším způsobem, jak vyhladit vrásky v obličeji a zabránit vzniku vrásek nových. Zároveň se používá k léčbě křečí svalů krku a oka, k omezení nadměrného pocení, nebo zmírnění stavů migrény.

V naší ordinaci provádíme ošetření Botoxem s maximální opatrností a přesností, abychom dosáhli pouze požadovaných výsledků a zabránili jakýmkoliv nežádoucím účinkům, či efektu „zmrzlého“ obličeje.

Ošetření BB Glow (kožní záře) je miniinvazivní nechirurgický zákrok, při kterém se pomocí mikrojehliček do pokožky aplikuje vysoce účinný barevný pigment.

Stimuluje omlazení pleti a produkci kolagenu. Sérum BB Glow dodává pleti živiny a zároveň i požadovanou barvu, sjednocuje a rozjasňuje ošetřovanou pleť.

Lokální séra a hydratační krémy s obsahem kyseliny hyaluronové hydratují a dodávají pleti objem, plnost a pevnost – pokud ale chcete tyto účinky okamžitě posunout ještě o úroveň výš, výplně s kyselinou hyaluronovou představují ten nejlepší způsob, jak tohoto dosáhnout.

Dodají objem propadlým podočním partiím, rtům, tvářím i jiným oblastem a krásně vyhladí vrásky a omladí celou pleť.

Tkáňové stimulátory představují průlom v estetické medicíně a jsou vynikajícím řešením pro ty, kteří u sebe pozorují unavenou a suchou pleť se známkami stárnutí, jako jsou propadlé tváře, vrásky nebo ztráta kontur obličeje.

Podporují opravdovou regeneraci kolagenu a elastinu v kůži, a tím vaši pleť doslova vrací zpátky v čase o několik let.

DALŠÍ SLUŽBY

 

NOVINKA! Malý diagnostický ultrazvuk VSCAN AIR.

Přímo na místě v ordinaci, bez čekání. Vscan Air je převratný bezdrátový ultrazvukový přístroj, který umožňuje rychlé skenování celého těla kdykoliv a kdekoliv.

 

Zaujaly vás naše terapie? Na stránce ceník najdete varianty zákroků a ceny. Pokud už máte vybráno, objednejte se, a rádi se s vámi dále domluvíme na bližších informacích a termínu zákroku.

III. patro

Estetické terapie a infuzní centrum:

MUDr. Kubová Šedová Martina MBA

+420 519 303 213

+420 722 143 782 – lékař

MK Praktik

terapie@mkpraktikbreclav.cz

OBJEDNAT SE