Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je vaší vstupenkou k dokonalým křivkám. Tato procedura je ideální pro ty, kteří se nepotýkají s výraznými problémy s váhou, ale touží doladit své křivky. S vysokou přesností odstraníte tuk z těch oblastí, kde se tuk nepříjemně drží i přes cvičení a dietu.

Injekční lipolýza patří mezi nejmodernější neinvazivní metody odstranění nadbytečného tuku z těla. S laserovou přesností vám pomůže docílit perfektních tvarů a kontur.

Řeší malé lokalizace obličeje a těla, kde je potřeba redukovat tukovou vrstvu – podbradek, vnitřní část kolen, vnitřní část stehen.

Během krátkého zákroku injekčně aplikujeme látku, která šetrně rozkládá tukové buňky. Tím dojde ke zkapalnění tuku uvnitř buněk, který je poté přirozeně vyloučen z těla.

Tukové buňky přestanou existovat. Viditelné výsledky lipolýzy se postupně projeví během 4-6 týdnů.

Metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí doladit své křivky k dokonalosti. Doporučujeme tedy zejména klientům, kteří nemají problémy s kily navíc, ale touží po jistém doladění křivek a chtějí odstranit jen malinké množství tuku z dané oblasti.

Injekční lipolýza není vhodná pro velké plochy – břicho, stehna, zadek atd., přesto je však opět klíčová konzultace.

Celý zákrok zabere jen pár minut. Používáme velmi tenkou jehlu, takže vám po ošetření nezůstanou žádné jizvičky. Procedura není nijak bolestivá, a není proto potřeba žádné znecitlivění. Po ošetření se však alespoň týden šetřete. Pijte hodně tekutin a zvyšte příjem minerálů. Abychom dosáhli požadovaného výsledku, u většiny klientů ošetření opakujeme.

Počítejte se 2–6 procedurami. Rozestup mezi jednotlivými aplikacemi by měl být minimálně 1–1,5 měsíce.

Zaujala vás injekční lipolýza? Níže najdete varianty zákroku a ceny. Pokud už máte vybráno, objednejte se, a rádi se s vámi dále domluvíme na bližších informacích a termínu zákroku.

Injekční lipolýza

cena dle konzultace

III. patro

Estetické terapie a infuzní centrum:

MUDr. Kubová Šedová Martina MBA

+420 519 303 213

+420 722 143 782 – lékař

MK Praktik

terapie@mkpraktikbreclav.cz

OBJEDNAT SE