DSC00188

PLEXR – nechirurgický neinvazivní lifting

Revoluce v oblasti dermatoestetiky!

Prakticky všude, kde je povadlá či nadbytečná kůže, lze provést lifting Plexrem (minilifting obličeje, krku, oblasti kolem pupíku, hřbetu rukou). Nadbytečná povadlá kůže bude Plexrem „odpařena“, a tak dojde k přirozenému vypnutí a omlazení (bez jizev a téměř bezbolestně).

Bez řezu – bez jizev – bez narkózy – bez modřin – bez obvazů a bez bandáže!

Nezanechává žádné trvalé nežádoucí stopy po výkonu, navíc hned po zákroku můžete sednout za volant, nepotřebujete doprovod. Zákrok se provádí pouze pod anestetickým krémem.

Plexr je nechirurgický kosmetický zákrok, při kterém se pomocí speciálního přístroje dodává na povrch pokožky řízený a cílený výboj plazmatické energie. Plazma je čtvrtý stav hmoty a vzniká ionizací částic plynu.

Účinky plasmové technologie jsou srovnatelné s výsledky tradiční plastiky. Narozdíl od plastické chirurgie přístroj Plexr však nezanechává žádné nežádoucí stopy po výkonu jako jsou např. jizvy.

Malé plazmové výboje Plexru rychle a efektivně odpaří starou pokožku. Výboj je zcela bezpečný, a můžeme jej proto použít i na tak citlivá místa jako jsou oční víčka. Dochází k odpaření staré tkáně a probuzení regenerace pokožky. V průběhu hojení tkáně se tvoří nové buňky a dochází ke zvýšené tvorbě kolagenu.

PLEXR A ZÁKROKY – na co všechno lze použít:

  • plastika horních víček
  • plastika dolních víček
  • odstranění vrásek a rýh kolem úst
  • odstranění akné a jizev po akné
  • odstranění pigmentových skvrn
  • lifting pupíku
  • lifting krku
  • výrůstky na kůži, bradavičky, xantelasma, strie, znaménka, papilomky
  • odstranění kondylomat a nežad. útvarů v oblasti genitálu

Plexr nabízí účinné výsledky při kratičkém zákroku o délce cca 15-30 minut. Bez jakékoliv hospitalizace! Po ošetření se během 7 dní mohou objevit drobné otoky, či stroupky, které je důležité nestrhávat. Ošetřenou oblast je nutné alespoň 2 měsíce chránit před přímým slunečním zářením a každopádně mazat krémy s vysokým ochranným faktorem. Z tohoto důvodu je ošetření Plexrem vhodné spíše na podzim a v zimě.

Zaujal vás PLEXR? Níže najdete varianty zákroku a ceny. Pokud už máte vybráno, objednejte se, a rádi se s vámi dále domluvíme na bližších informacích a termínu zákroku.

Plasmový generátor PLEXR

bez jizev, bezbolestně, odstranění výrůstků, znamének, lift víčka, a mnoho dalšího…

cena dle konzultace

III. patro

Estetické terapie a infuzní centrum:

MUDr. Kubová Šedová Martina MBA

+420 519 303 213

+420 722 143 782 – lékař

MK Praktik

terapie@mkpraktikbreclav.cz

OBJEDNAT SE