ipl-laser-procedura

IPL / SHR / E-light

IPL, SHR a E-light představují nejpokrokovější kosmetická ošetření naší doby. Tyto laserové technologie využívají přirozenou energii světla k omlazení, fotorejuvenaci a sjednocení pleti. Rychle a bezbolestně odstraňují chloupky, pigmentové skvrny, červené žilky i jizvy po akné. Pleť je po těchto procedurách projasněná, omlazená a krásně hebká.

IPL, SHR a E-Light jsou ošetření, která využívají světelnou energii různých vlnových délek k řešení celé řady kožních nedokonalostí. IPL vyniká svým širokým využitím při omlazování pleti, odstraňování chloupků a korekci pigmentace. SHR je varianta IPL, která využívá metodu postupného zahřívání pro bezbolestné odstraňování chloupků.

Technologie E-Light kombinuje IPL s radiofrekvencí, čímž zvyšuje účinnost jednotlivých procedur a rozšiřuje spektrum ošetřitelných stavů také na cévní a pigmentové nedokonalosti, akné a celkovou fotorejuvenaci pleti.

Světelné technologie využívají fotoselektivní frakční termolýzu pro ošetření a omlazení pleti, léčbu pigmentových skvrn, akné a kuperózy. Omlazení a fotorejuvenace systémem SHR je mnohem bezpečnější a efektivnější než u předchozích generací světelných laserů. Navíc je omlazení možno provést kdekoliv na těle i na obličeji.

SHR využívá pro ještě lepší ochranu pokožky také inovativní systém bodového chlazení. Tato chladící technologie zajišťuje bezpečnější a naprosto bezbolestnou fotorejuvenaci pleti a umožňuje nám do kůže vyslat ještě více světla pro efektivnější omlazení, sjednocení a regeneraci pleti.

IPL je vhodné pro ty, kteří usilují o omlazení pleti, odstranění chloupků a korekci pigmentace.

SHR je ideální pro bezbolestné odstraňování chloupků a vyhovuje všem typům pleti.

E-Light vyhovuje osobám s problémy s pigmentací, červenými žilkami, jizvami po akné a těm, kteří chtějí kombinovat výhody IPL a radiofrekvence pro maximální rejuvenaci a sjednocení pleti.

Délka sezení se liší v závislosti na ošetřované oblasti a pohybuje se od 15 do 60 minut, přičemž se doporučuje sezení s odstupem 2 týdnů opakovat 3-6krát pro umocnění výsledků a dlouhotrvající benefity.

Zaujalo vás IPL / SHR / E-light? Níže najdete varianty zákroku a ceny. Pokud už máte vybráno, objednejte se, a rádi se s vámi dále domluvíme na bližších informacích a termínu zákroku.

IPL / SHR / E-light

Odstranění pigmentace, kuperózy, akné, fotorejuvenace, fotoepilace…

cena dle konzultace

III. patro

Estetické terapie a infuzní centrum:

MUDr. Kubová Šedová Martina MBA

+420 519 303 213

+420 722 143 782 – lékař

MK Praktik

terapie@mkpraktikbreclav.cz

OBJEDNAT SE