Radiofrekvence

Radiofrekvence: to je revoluční kosmetický zákrok, který neinvazivním způsobem ozdravuje pleť dodáváním potřebného tepla do hlubokých vrstev kůže. Cílená tepelná stimulace aktivuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken, zlepšuje mikrocirkulaci a přináší okamžité i dlouhodobé výsledky. Pleť je krásně vypnutá a má mladistvý vhled, redukují se vrásky a jizvičky, zpevňují se kontury obličeje.

Jedná se o kosmetické ošetření, které využívá tepelnou energii radiofrekvenčního přístroje ke stimulaci produkce kolagenu a elastinu, zlepšení mikrocirkulace krve a vypnutí a zpevnění pleti.

Je obzvláště účinná při řešení problémů, jako je dvojitá brada a povislá kůže pod linií čelisti. Dochází také k redukci přebytečného tuku díky nastartování krevního a lymfatického oběhu.

Pomocí specializovaného radiofrekvenčního přístroje se při zákroku aplikuje bipolární radiofrekvenční energie, která proniká do kůže do hloubky 2-6 mm. Tento proces stimuluje tvorbu kolagenu, což vede k vyhlazení struktury pokožky a zvýšení její pružnosti.

Ošetření rovněž napomáhá lymfatické drenáži a odstraňování toxinů, čímž se dosahuje viditelných výsledků bez chirurgického zákroku. Energie zasahuje do hlubokých vrstev tkáně, zahřívá kolagenová vlákna a formuje nový kolagen.

Radiofrekvence je ideální pro zralou i mladou pleť, nabízí nechirurgický lifting, zvýraznění kontur obličeje a celkovou redukci známek stárnutí. Doporučuje se pro ty, kteří usilují o vypnutí pleti, redukci vrásek a zlepšení definice obličeje.

Zákrok je všestranný a zvláště přínosný pro řešení sluncem poškozené pleti, jizev po akné, hyperpigmentace, či povislé a mdlé kůže.

Kromě obličeje se používá i v oblastech, jako je krk, dekolt, paže a břicho, čímž dosáhneme efektu liftingu a zpevnění i v těchto oblastech.

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje série 3-5 ošetření v intervalu 3-4 týdnů. Počáteční účinky se podobají liftingu obličeje (avšak bez skalpelu!), a jsou patrné téměř ihned po proceduře. Výraznější zlepšení se projeví v průběhu následujících měsíců.

V případě hlubších jizev nebo rozsáhlého poškození kůže je vhodné ošetření přibližně po třech měsících zopakovat.

Zaujala vás radiofrekvence? Níže najdete varianty zákroku a ceny. Pokud už máte vybráno, objednejte se, a rádi se s vámi dále domluvíme na bližších informacích a termínu zákroku.

Radiofrekvence

Zpevnění partií obličeje i různých částí těla

cena dle konzultace

III. patro

Estetické terapie a infuzní centrum:

MUDr. Kubová Šedová Martina MBA

+420 519 303 213

+420 722 143 782 – lékař

MK Praktik

terapie@mkpraktikbreclav.cz

OBJEDNAT SE