kisspng-what-to-expect-after-a-chemical-peel-treatment-ev-5bab79bda7bbe9.2803039615379644776871

Chemický peeling

Účinná a léty prověřená metoda k omlazení, projasnění pleti, vyhlazení jemnějších vrásek, akné, odstranění pigmentových skvrn a stáhnutí rozšířených pórů.

Jedná se o neinvazivní proceduru sloužící k omlazení, rozjasnění a regeneraci pokožky. Vše za nás udělají tzv. AHA kyseliny (Alpha Hydroxy Acids), přirozeně se vyskytující v ovoci a zelenině. Tyto kyseliny mají unikátní schopnost exfoliace, odstranění odumřelé vrstvy pokožky. Nejčastěji se k chemickému peelingu používá kyselina glykolová v různých silách koncentrace.

Kyselina má za následek epidermolýzu, tzn. odloučení povrchových vrstev kůže.

Omlazení chemickým peelingem se dá provádět nejen na obličeji, ale také na krku, dekoltu a jiných částech těla.

Peeling na obličej spočívá v očištění a odmaštění pokožky nanesením kyseliny glykolové (řádově v minutách), poté následuje neutralizace a ošetření pleti. Stimulujeme růst buněk a regeneraci kůže.

Bezprostředně po ošetření chemickým peelingem je pokožka zarudlá a začíná proces hojení. Po vyhojení má pleť viditelně lepší strukturu, je krásně vypnutá, hladší, hydratovaná. Postupně se redukují hyperpigmentace a projevy akné, dochází k stažení pórů, pokožka obličeje má barevnou jednotnost.

Chemický peeling s AHA kyselinami, nebo kombin. preparáty používáme v různých koncentracích pro sjednocení barvy pleti, zmenšení pórů, hrubou pleť, pro rozjasnění pleti, povislou pleť, zmenšení jemných linek i vrásek, pigmentace, suchá pleť nebo i vrásky kolem očí.

Speciálními peelingy můžeme dosáhnout sjednocení barvy pleti a zlepšení hyperpigmentace či lepší strukturu pleti při akné.

Aplikace chemického peelingu a celá peelingová procedura s tím spojená trvá přibližně 30 minut. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje absolvovat 3-6 sezení v rozmezí 14 dnů až 3 týdnů.

Zaujal vás chemický peeling? Níže najdete varianty zákroku a ceny. Pokud už máte vybráno, objednejte se, a rádi se s vámi dále domluvíme na bližších informacích a termínu zákroku.

Chemický peeling

První aplikace chemického peelingu (ideálně 6 návštěv)

800,-

2., 3., 4., 5., 6. návštěva (při absolvování kompletní péče – 6x – navíc 10% sleva)

650,-

III. patro

Estetické terapie a infuzní centrum:

MUDr. Kubová Šedová Martina MBA

+420 519 303 213

+420 722 143 782 – lékař

MK Praktik

terapie@mkpraktikbreclav.cz

OBJEDNAT SE