Výplně s kyselinou hyaluronovou

Lokální séra a hydratační krémy s obsahem kyseliny hyaluronové hydratují a dodávají pleti objem, plnost a pevnost – pokud ale chcete tyto účinky okamžitě posunout ještě o úroveň výš, výplně s kyselinou hyaluronovou představují ten nejlepší způsob, jak tohoto dosáhnout. Dodají objem propadlým podočním partiím, rtům, tvářím i jiným oblastem a krásně vyhladí vrásky a omladí celou pleť.

Výplně s kyselinou hyaluronovou, jsou typem dermální výplní, jejichž klíčovou složkou je kyselina hyaluronová. Kyselina hyaluronová je látka, která je tělu vlastní a naprosto přirozená. Má extrémně hydrofilní vlastnosti, což znamená, že přitahuje vodu, a tak pomáhá udržovat pokožku hydratovanou a vypnutou. S přibývajícím věkem produkce kyseliny hyaluronové klesá spolu s produkcí kolagenu, což má za následek vznik suché, vrásčité a ochablé pokožky.

Výplně s kyselinou hyaluronovou lze použít jako způsob, jak tyto známky přirozeného procesu stárnutí zvrátit, a omladit tak pleť. V závislosti na tloušťce a složení samotné výplně lze výplně použít na mnoha místech rukou a obličeje, včetně rtů, oblasti okolo úst, brady, čelisti, prohlubní pod očima, tváří i jinde. Účinky ošetření jsou patrné okamžitě a trvají až jeden rok.

Výplně s kyselinou hyaluronovou se používají ke zvětšení objemu, konturování, hydrataci a omlazení. Na rozdíl od jiných výplní a botoxu se kyselina hyaluronová – což je vlastně cukr – přirozeně vyskytuje v kůži. Její klíčovou vlastností a „úkolem“ je její schopnost absorbovat vodu. Právě voda zajišťuje plnost a hydrataci a předchází suché a mdlé pleti.

Když se do kůže vstříkne výplň s kyselinou hyaluronovou, výplň začne přitahovat více vody. Může absorbovat až tisícinásobek své hmotnosti ve vodě. To v konečném důsledku vede ke vzhledu přirozeně vypnuté, hydratované a omlazené pleti.

Každý typ výplně s kyselinou hyaluronovou se mírně liší složením a používá se na jinou část obličeje.

Ošetření výplněmi s kyselinou hyaluronovou je vhodné pro ty, kteří chtějí své pleti vrátit plnost a pružnost, vyhladit vrásky a celkově omladit svou vizáž.

Výplně dokážou vyřešit:

 • nosoretní vrásky
 • lví vrásku (svislá vráska mezi obočím)
 • kuřácké vrásky (vrásky okolo úst)
 • malé nebo asymetrické rty
 • povislé koutky úst
 • vrásky pod očima
 • ztrátu objemu v oblasti tváří a spánků
 • ustupující bradu
 • ztrátu kontur čelisti
 • ztrátu plnosti a kontur tváří
 • asymetrie obličeje

Zákrok obvykle trvá 15-45 minut v závislosti na typu a množství použitého přípravku.

Účinek je viditelný ihned po zákroku. Tělo však může na zákrok v podobě vpichů a zavedení gelu reagovat otokem, který trvá několik dní až 3 týdny po zákroku. Z tohoto důvodu se efekt výplně může zpočátku zdát přehnaný.

Dobrým příkladem jsou rty – jejich objem se po opadnutí otoku zmenší v průměru o ⅓ původního. Den po zákroku lze nejčastěji pozorovat největší otok.

Zaujaly vás výplně s kyselinou hyaluronovou? Níže najdete varianty zákroku a ceny. Pokud už máte vybráno, objednejte se, a rádi se s vámi dále domluvíme na bližších informacích a termínu zákroku.

Aplikace výplňových materiálů (Juvéderm, Teoxane, Stylage, Revolax)

cena dle konzultace

III. patro

Estetické terapie a infuzní centrum:

MUDr. Kubová Šedová Martina MBA

+420 519 303 213

+420 722 143 782 – lékař

MK Praktik

terapie@mkpraktikbreclav.cz

OBJEDNAT SE